Omschrijving
Rietlandterras 26 + Parkeerplaats, Oostelijk Havengebied
Luxe, comfortabel, royaal en courant ingedeeld 4-kamerappartement van 106 m2, verdeeld over 2 verdiepingen met eigen entree, berging en parkeerplaats gelegen aan een park!
Dit smaakvol afgewerkte en zeer verzorgde appartement heeft een terras op het westen in het markante gebouw Hoop Liefde en Fortuin in het geliefde Oostelijk Havengebied en beschikt over een eigen berging en privé parkeerplaats in de onderbouw.
Omgeving:
Alles bevindt zich letterlijk om de hoek: winkelcentrum Brazilië (met o.a. de Albert Heijn en Blokker), de traiteur, de meubelzaken op KNSM-eiland, het Lloyd Hotel en Club Panama, het IJ, een tennisbaan voor de deur, noem het maar op! Het Oostelijk Havengebied is zeer centraal gelegen, op fiets afstand van het Centrum en de Jordaan en het nieuwe IJburg. In de nabijheid bevinden zich diverse scholen. Met tram 10 of 26 ben je ook binnen enkele minuten op elke gewenste lokatie in Amsterdam. Kortom: rustig wonen in een waterrijke omgeving met de A10 binnen handbereik.
Aan het eind van de 19e eeuw stonden op deze plek drie zaagmolens met de namen Hoop Liefde en Fortuin. Architect Rudy Uytenhaak ontwiep het huidige complex en ontving zelfs de Zuiderkerkprijs voor dit bijzondere gebouw.
Indeling:
Via de eigen voordeur het entree van het appartement op straatniveau: Gang, ruime slaapkamer met praktische inpandige berging, luxe badkamer voorzien van een separate douche, toilet en wastafelmeubel.
Vaste trap naar de woonetage: Overloop, ruime woonkamer aan de voorzijde uitkijkende over het Rietlandpark met diverse speelplekken en een tennisbaan. Eetkamer aan de achterzijde met inpandige berging en toegang tot het terras op het Westen, luxe half open keuken met inbouwapparatuur (koel-vriescombinatie, aparte oven en magnetron, vaatwasser en keramische kookplaat). De keuken is in 2003 geplaatst, heeft een strakke en neutrale uitstraling en ziet er zo goed als nieuw uit!
Op een hele slimme en praktische manier is de eetkamer van de tweede slaapkamer gescheiden. Een op maat gemaakte designkast biedt aan de eetkamerzijde ruimte voor boeken, servies etc, aan de slaapkamerzijde is het een volwaardige kledingkast. Uiteraard biedt deze slaapkamer voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kijkt uit op het terras.
Het appartement is zeer speels ingedeeld en kan op eenvoudige wijze volledig anders ingedeeld worden.
Afgezien van de slaapkamers ligt door de hele woning een massief houten Frans eiken vloer. De wanden zijn strak gestuukt, het geheel is dus perfect afgewerkt en kan direct betrokken worden!
In de onderbouw beschikt men over een ruime berging en een parkeerplaats. Het gebouw beschikt over een grote binnentuin.
Bijzonderheden:
- Luxe en zeer compleet appartement met terras, berging en parkeerplaats;
- Uniek appartement met eigen entree vanaf de straat;
- Ca. 106 m2;
- Eigen entree op de begane grond aan het Rietlandpark!;
- Verdeeld over 2 etages;
- Ruime keuken en eetkamer;
- 2 interne bergingen en berging in de onderbouw;
- Eigen parkeerplaats in de parkeerkelder;
- Terras op het Westen;
- Servicekosten € 162,- per maand (incl. pp);
- Goedlopende, gezonde, professioneel beheerde VvE;
- De erfpacht is afgekocht tot 15 juli 2049;
- Voorwaarden MVA zijn van toepassing;
- Verkoper beschikt niet over een energieprestatiecertificaat;
Alle kenmerken »